LOTUS LS2122/2/2

2,100.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали, циркони
Должина на нараквица: 205 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха