LOTUS LS2124/2/1

1,200.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 205 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха