LOTUS LS2126/2/3

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Сребрена, розово златна, сива
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на нараквица: 205 мм
Ширина на нараквица: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха