LOTUS LS2168/2/3

1,800.00 ден

Бренд: Lotus
Боја: Розово златна
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик, кристали
Должина на нараквица: 205 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха