PL13890 JPGYB/02

Original price was: 5,500.00 ден.Current price is: 4,400.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 30 мм
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Правоагилник
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Дневен
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха