POLICE PEJGN2008502

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Stave
Боја: Сива, сина
Материјал: Нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм + 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха