POLICE PJ.25892BLB/01

Original price was: 2,890.00 ден.Current price is: 2,312.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Round Up
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 230 мм
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха