POLICE PJ.26456BLB/02

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Danang
Боја: Црна, сребрена, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 200 мм
Пол: Машки
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 1 години

Нема во залиха