POLICE PJ.26489PSS/01

Original price was: 2,990.00 ден.Current price is: 2,392.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Tajik
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 500 мм + 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха