POLICE PJ.26558BLSB/01

Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Barnhill
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха