POLICE PJ.26559BLS/01

Original price was: 3,090.00 ден.Current price is: 2,472.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Matobo
Боја: Црна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик, кожа
Должина на нараквица: 200 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха