POLICE PJ25495BLB/01-L

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 1,954.40 ден.

Бренд: Police
Колекција: Union
Боја: Црна и сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик и кожа
Должина на нараквица: 210 мм
Пол: Машки
Стил: Елегантен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха