POLICE PJ26400PSULGR/04

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,192.00 ден.

Бренд: Police
Колекција: Men In Black
Боја: Црна и сива
Материјал: Нерѓосувачки челик и рутениум
Вкупна должина на ланче: 700 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина 600 мм + 100 мм
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 1 години

Нема во залиха