POLICE PL15384JS/02A

Original price was: 7,490.00 ден.Current price is: 5,992.00 ден.

Бренд: Police
Боја: Црна, сребрена
Материјал на ремче: Кожно
Ширина на ремче: 22 мм
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар:Датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха