SKAGEN SKJ1134791

4,290.00 ден

Бренд: Skagen
Боја: Розово златна, сина
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Вкупна должина на ланче: 470 мм
Должина на ланче: Прилагодлива големина од 420 мм- 470 мм
Големина на приверзок: 34 мм * 20 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха