SKAGEN SKJ1386998

4,300.00 ден

Бренд: Skagen
Боја: Златна, сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Димензии на обетки: 42.3 мм * 14 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха