SALE 59%

TOMMY HILFIGER TH1782641

Original price was: 9,290.00 ден.Current price is: 7,432.00 ден.

Бренд: Tommy Hilfiger
Боја: Сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик, кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха