SALE 59%

TOMMY HILFIGER TH1782642

Original price was: 10,590.00 ден.Current price is: 8,472.00 ден.

Бренд: Tommy Hilfiger
Боја: Златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 36 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик, кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха