VICTORIA CRUZ A3251-85G

2,390.00 ден

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Oval Mini
Боја: Сребрена, светло сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха