VICTORIA CRUZ A3253-86A

2,090.00 ден

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Open
Боја на прстен: Сребрена, светло розе
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха