VICTORIA CRUZ A3305-7T

2,390.00 ден

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Doble Pera Crystal
Боја на обетки: Сребрена
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха