VICTORIA CRUZ A3330-99T

8,490.00 ден

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Celine Crystal
Боја на обетки: Сребрена, нијанси на сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха