SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3444-76G

Original price was: 3,490.00 ден.Current price is: 2,792.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Feather Choker
Боја: Сребрена, сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива големина
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха