VICTORIA CRUZ A3528-8T

3,990.00 ден

Бренд: Victoria Cruz
Колекција: Crystal Triple Stick
Боја на обетки: Сребрена, нијанси на сина
Материјал: Сребро и Swarovski кристали
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година