SALE 59%

VICTORIA CRUZ A3726-07HG

Original price was: 2,500.00 ден.Current price is: 2,000.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Сребрена
Материјал: Сребро, Swarovski кристали
Должина на ланче: Прилагодлива 400 мм – 450 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха