SALE 59%

VICTORIA CRUZ A4466-10DP

Original price was: 4,400.00 ден.Current price is: 3,520.00 ден.

Бренд: Victoria Cruz
Боја: Златна, сина
Материјал: Сребро со позлата, Swarovski кристали
Должина на нараквица: Прилагодлива 160 мм – 190 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха