• SLAZENGER SL.9.1218.1.04
  Original price was: 5,990.00 ден.Current price is: 4,792.00 ден.

  Бренд: Slazenger Боја: Тегет, сребрена, црвена Материјал на ремче: Кожно Дијаметар: 49 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Календар: Датум Отпорност на вода : 5 ATM Пол: Машки Стил: Секојдневен Гаранција: 2 години

 • SLAZENGER SL.9.1237.3.02
  Original price was: 6,290.00 ден.Current price is: 5,032.00 ден.

  Бренд: Slazenger Боја: Сребрена Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Дијаметар: 38 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Унисекс Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години

 • SLAZENGER SL.9.1237.3.03
  Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

  Бренд: Slazenger Боја: Црна, сива Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Дијаметар: 38 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Унисекс Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години