• DANIEL KLEIN DK12053-2
  Original price was: 4,390.00 ден.Current price is: 3,512.00 ден.

  Бренд: Daniel Klein Боја: Розово златна и бела Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Дијаметар: 35 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Женски Стил: Класика, елегантен Гаранција: 2 години

 • DANIEL KLEIN DK12089-4
  Original price was: 3,790.00 ден.Current price is: 3,032.00 ден.

  Бренд: Daniel Klein Боја: Сребрена и бела Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик Дијаметар: 38 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Женски Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години

 • DANIEL KLEIN DK.1.12277-7
  2,490.00 ден

  Бренд: Daniel Klein Боја: Розе и бела со црни детали Материјал на ремче: Гумено Дијаметар: 34 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Женски Стил: Спортски Гаранција: 2 години

 • DANIEL KLEIN DK12055-1
  2,490.00 ден

  Бренд: Daniel Klein Боја: Црна, сребрена  и бела Материјал на ремче: Кожно Ширина на ремче: 12 мм Дијаметар: 34 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Отпорност на вода : 3 ATM Пол: Женски Стил: Секојдневен Гаранција: 2 години