• POLICE PJ.26400PSUN-02
    Original price was: 3,690.00 ден.Current price is: 2,952.00 ден.

    Бренд: Police Колекција: Men In Black Боја: Металик и сина Материјал: Нерѓосувачки челик и рутениум Вкупна должина на ланче: 700 мм Должина на ланче: Прилагодлива големина 600 мм + 100 мм Пол: Машки Стил: Секојдневен Гаранција: 1 години