• Beverly Hills Polo Club BP3112X.351
    Original price was: 5,990.00 ден.Current price is: 4,792.00 ден.

    Бренд: Beverly Hills Polo Club Боја: Сребрена, црна Материјал на ремче: Кожно Дијаметар: 46 мм Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик Форма на часовник: Круг Механизам: Кварцен Тип на механизам: Аналоген Календар: Ден и датум Отпорност на вода : 5 ATM Пол: Машки Стил: Класика, за секој ден Гаранција: 2 години