SALE 98%

BELMOND SRL639.420

Original price was: 7,290.00 ден.Current price is: 1,435.20 ден.

Бренд: Belmond
Боја: Розово златна, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 32 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик со кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

Нема во залиха