SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3033X.099

Original price was: 5,390.00 ден.Current price is: 4,312.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Црна, сива и темно сина
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 42 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха