SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3035X.330

Original price was: 6,490.00 ден.Current price is: 5,192.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Сребрена, бела, розово златна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден и датум
Отпорност на вода : 5 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха