SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3107X.330

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Сребрена и бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик со кристали
Дијаметар: 38 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

На залиха