SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3145x.351

Original price was: 6,590.00 ден.Current price is: 5,272.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Црна, сива
Материјал на ремче: Кожно
Дијаметар: 44 мм
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, елегантен
Гаранција: 2 години

Нема во залиха