Beverly Hills Polo Club BP3256X.430

Original price was: 8,490.00 ден.Current price is: 6,792.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Розово златна, бела
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик, кристали
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Елегантен, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха