SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3266X.390

Original price was: 9,390.00 ден.Current price is: 7,512.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Сребрена, сина
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Каленндар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха