Beverly Hills Polo Club BP3275X.430

Original price was: 9,190.00 ден.Current price is: 7,352.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Розово златна, сребрена
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Календар: Ден, датум
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха