SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3334X.650

Original price was: 5,890.00 ден.Current price is: 4,712.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Црна
Материјал на ремче: Не рѓосувачки челик
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Женски
Стил: Секојдневен
Гаранција: 2 години

На залиха