SALE 59%

Beverly Hills Polo Club BP3615X.331

Original price was: 4,290.00 ден.Current price is: 3,432.00 ден.

Бренд: Beverly Hills Polo Club
Боја: Црна, бела
Материјал на ремче: Кожа
Материјал на часовник: Не рѓосувачки челик
Форма на часовник: Круг
Механизам: Кварцен
Тип на механизам: Аналоген
Отпорност на вода : 3 ATM
Пол: Машки
Стил: Класика, за секој ден
Гаранција: 2 години

На залиха