SALE 34%

Calvin Klein 35000307

Original price was: 6,590.00 ден.Current price is: 5,931.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива 460 мм – 510 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха