SALE 34%

Calvin Klein 35000465

Original price was: 7,290.00 ден.Current price is: 6,561.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче:  450 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха