SALE 34%

Calvin Klein 35000622C

Original price was: 5,090.00 ден.Current price is: 4,581.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на прстен: 44 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха