SALE 34%

Calvin Klein 35000635

Original price was: 5,790.00 ден.Current price is: 5,211.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Златна, сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на обетки: 30 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха