SALE 34%

Calvin Klein Airy KJ7HME000100

Original price was: 3,990.00 ден.Current price is: 3,591.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Airy
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Должина на обетки: 40.3 мм
Ширина на обетки: 19.6 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха