SALE 34%

Calvin Klein Beyond KJ3UME000100

Original price was: 6,100.00 ден.Current price is: 5,490.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Beyond
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на обетки: 39 мм
Стил: Елегантен, за секој ден
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха