SALE 34%

Calvin Klein Beyond KJ3UMR000108

Original price was: 5,700.00 ден.Current price is: 5,130.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Колекција: Beyond
Боја: Сребрена
Материјал: Полиран нерѓосувачки челик
Дијаметар на прстен: 18.1 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

Нема во залиха