SALE 59%

Calvin Klein CKJ35000008

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена, розово златна
Материјал: Нерѓосувачки челик
Должина на ланче: Прилагодлива 460 мм – 510 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха