SALE 59%

Calvin Klein CKJ35000182

Original price was: 6,490.00 ден.Current price is: 5,192.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Златна
Материјал: Нерѓосувачки челик, кристали
Големина на обетки: 41 мм х 10 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха