Calvin Klein CKJ35000353

Original price was: 6,990.00 ден.Current price is: 5,592.00 ден.

Бренд: Calvin Klein
Боја: Сребрена
Материјал: Нерѓосувачки челик
Големина на ланче: Прилагодлива 400 мм – 450 мм
Стил: Елегантен
Пол: Женски
Гаранција: 1 година

На залиха